evavac embossed

 

Uzupełnieniem oferty opakowań do pakowarek listwowych jest folia moletowana w rękawie, pozwala na indywidualne dopasowanie worka do pakowanego produktu, przydatne zwłaszcza wtedy, gdy jego rozmiar nie jest powtarzalny, znakomicie sprawdza się przy pakowaniu dziczyzny i ryb.

Folie moletowane do pakowania próżniowego żywności przy użyciu pakowarek listwowych – bezkomorowych. Umożliwiają szczelne zabezpieczanie pakowanej żywności, która izolowana od dostępu powietrza i wilgoci, dłużej zachowuje świeżość oraz wartości odżywcze.

Opakowania współpracują z wszystkimi popularnymi na rynku modelami pakowarek. Odpowiednio dobrana struktura przetłoczeń ułatwia sprawne i szybkie odsysanie powietrza.

Folie Evavac znakomicie nadają się do pakowania żywności: mięsa, kiełbas, wędlin, ryb, serów, warzyw i owoców, produktów płynnych: zup, sosów oraz produktów niespożywczych: dokumentów, monet, biżuterii itp. Opakowania posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością.

 

Cechy szczególne opakowań EVAVAC:

  • produkcja z zachowaniem surowych norm higieny i bezpieczeństwa

  • wysoka wytrzymałość mechaniczna

  • bardzo dobra transparentność

  • wysoka barierowość na migrację gazów, w tym pary wodnej ochrona przed przenikaniem promieniowania UV

  • bardzo dobra zgrzewalność i hermetyczne zamknięcie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl